Witamy w Holdup! Poniżej, zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych(tj.RODO) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych:

 

  1. Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych   jest Sławomir Popek prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą HORYZONT- AGENCJA REKLAMOWA Sławomir Popek z siedzibą w Rzeszowie ul. Lwowska 173. W sprawach dotyczących ochrony Twoich danych osobowych możesz się skontaktować: biuro@holdup.pl,  nr tel. +48666872222 lub listownie ul.Lwowska 173, 35-301 Rzeszów.
  2. Twoje dane będą przetwarzane w celu założenia Konta na Holdup, realizacji umowy oraz do rozliczeń w tym zakresie, na podstawie art. 6 ust. 1 lit b i c  RODO. Podanie danych osobowych przez Ciebie jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia umowy.
  3. Odbiorcami Twoich danych do kontaktu będą studenci, będący użytkownikami strony www.work4me.pl. Odbiorcami Twoich danych będą również dostawcy usług informatycznych świadczonych na rzecz Administratora danych oraz podmioty uprawnione  do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
  4. Twoje dane będą podlegać zautomatyzowanemu profilowaniu w celu doboru do Ciebie potencjalnego pracownika. Profilowanie odbywa się na podstawie art. 22 ust. 2 lit.a RODO tj. jest niezbędne do zawarcia lub wykonania umowy między osobą, której dane dotyczą, a administratorem danych.
  5. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.
  6. Przetwarzanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwia realizację umowy o świadczenie odpłatnych usług drogą elektroniczną.

 

Accessibility
Contrast
Increase Font
Decrease Font